facebook
 
18.09.2022 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

UWAGA!!! KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY!!!

Data publikacji: 2021-09-17 20:00  |  Data aktualizacji: 2021-09-17 20:28:00
UWAGA!!! KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY!!!

Drogie Biegaczki i Biegacze,


już w najbliższą niedzielę, 19.09.2021 r., spotykamy się w Puszczy Niepołomickiej, aby pobiec w VII edycji drużynowego biegu 4Rest Run.


Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji:


1. Miejsce zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa. Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274


2. Biuro zawodów będzie czynne WYŁĄCZNIE w niedzielę (19 września 2021 r.) na polanie startowej w Puszczy Niepołomickiej od 9.00 do 11.00.


3. Pakiety startowe będzie można odebrać w biurze zawodów za okazaniem dowodu osobistego oraz po podpisaniu oświadczenia, które będzie dostępne na miejscu. Pakiet może odebrać osoba trzecia pod warunkiem dostarczenia pełnomocnictwa. Wzór pełnomocnictwa do pobrania ze strony www.4retrun.pl (zakładka „Regulamin”). Osoby niepełnoletnie dostarczają zgodę rodziców. Wzór do pobrania ze strony www.4retrun.pl (zakładka „Regulamin”). Dokumenty te zostały wysłane także drogą mailową.


4. Samochody będzie można zostawić na parkingach przy DK 75 od strony Niepołomic oraz przy stacji kolejowej w Szarowie, a także na terenie miasta Niepołomice. Najbliższy parking jest oddalony ok. 1 km od biura zawodów (nie będzie możliwości zaparkowania przy samej mecie), dlatego zaplanujcie przyjazd tak, aby dotrzeć na czas na polanę startową.
Zachęcamy do skorzystania z transportu kolejowego. Ze stacji Szarów do miejsca startu jest ok. 1 km.
5. Na miejscu startu dostępne będą dla zawodników szatnie oraz depozyt.


6. Starty odbędą się falami w zależności od numeru startowego poszczególnych zawodników.


Bieg na 10 km:


12.00 - zawodnicy z numerami 100-170,
12.02 - 171-240
12.04 - 241 i wyższe numery


Bieg na 5 km:


12.10 – wszyscy zawodnicy startujący na tym dystansie


Prosimy o uważne słuchanie spikera, który będzie wywoływał kolejne grupy do stawienia się przed linią startu.


7. Na trasie zapewniamy punkt z wodą po piątym kilometrze (na początku drugiej pętli) dla zawodników startujących na 10 km. Dla wszystkich startujących przewidziana jest woda również na mecie.


8. Trasa oznaczona będzie taśmami i strzałkami kierunkowymi, a w newralgicznych miejscach pomagać będą wolontariusze. Po pierwszej pętli nastąpi rozdzielenie dystansów: zawodnicy na 5 km kierują się do mety, a zawodnicy na dystansie 10 km trzymają się prawej strony i kontynuują zawody biegnąc drugi raz pętlę. W czasie rywalizacji należy zachować ostrożność, ponieważ na trasie biegu mogą pojawić się przypadkowi rowerzyści oraz piesi.


9. Uczestnicy zawodów mają zagwarantowany poczęstunek (talon na posiłek znajduje się na numerze startowym). Można będzie go odbierać przez cały czas trwania imprezy w namiocie „Posiłek”.


10. Po biegu odbędzie się dekoracja zwycięzców (miejsca 1-3, kategoria K i M na 5 km, K i M na 10 km oraz najlepszych drużyn K, M, MIX, a także Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice dla najszybszych biegaczki i biegacza z terenu Gminy Niepołomice).


11. Dodatkowo odbędzie się zabawa "Szansa na nagrodę" dla wszystkich uczestników biegu (w trakcie trwania imprezy należy zgłosić się z numerem startowym do namiotu "Szansa na nagrodę"), a także "Szansa na nagrodę specjalną" (po dekoracji zwycięzców będzie możliwość zdobycia nagród specjalnych). Nagrodę specjalną mają szansę zdobyć wszyscy uczestnicy biegu niezależnie od otrzymanych wcześniej nagród z "Szansy na nagrodę". Warto być z nami do końca ????


 12. W czasie zawodów polana startowa zamieni się w miasteczko namiotowe z wieloma atrakcjami.
Mimo że na polanie będzie możliwość zakupienia posiłków, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że miejsce zawodów znajduje się w lesie, w znacznej odległości od najbliższych sklepów.


13. Ze względu na sytuację związaną z epidemią Covid zalecamy stosowanie się do ogólnych wytycznych epidemicznych.


Pozdrawiamy i do zobaczenia w Puszczy!

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY