facebook
 
18.09.2022 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Kosmetyki Forever Living - nagrody, sklep i pakiety

Kosmetyki Forever Living - nagrody, sklep i pakiety

W tegorocznej edycji 4RestRun pojawi się uczestniczka biegu i dystrubutorka produktów firmy Forever Living - Monika Sęk.

Wizytówki Moniki, które będą dołączone do pakietu, jednorazowo uprawniają do 20 % zniżki na produkty Forevera w sklepie, a na kolejne zakupy będzie przysługiwała 15 % zniżka.

Każdy uczestnik biegu będzie miał szansę na wygranie produktów marki Forever Living w zabawie "Szansa na nagrodę".

Informacje o marce:

Firma Forever Living została założona w 1978 r. w Scottsdale w Arizonie. Jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera na świecie.

Od ponad 40 lat zaangażowana jest w wyszukiwanie w naturze najlepszych źródeł zdrowia i urody, i dzielenie się nimi ze światem. Jest oddana idei jakości i czystości, a ich pasją jest pomaganie ludziom na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej.
Forever zaangażowane jest w dostarczanie najlepszych dostępnych dziś na rynku produktów. Przestrzega najwyższych możliwych standardów i wciąż na nowo definiuje to pojęcie!
Są standardy branżowe, są standardy ustawowe i wreszcie, jest standard Forever - najwyższy możliwy standard.

Posiada własne plantacje, zakłady wytwórcze i łańcuch dystrybucji, dzięki czemu kontroluje cały proces, by mieć pewność, że może zagwarantować najwyższą jakość. Od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

 Podczas biegu będzie możliwość nabycia produktów Forever w promocyjnej cenie!


Zapraszamy na stoisko Moniki Sęk na polanie startowej wraz z wizytówką otrzymaną w pakiecie, dzięki której będzie Wam przysługiwała zniżka.

 

Zniżki obowiązują nie tylko na polanie, ale i po zakończeniu imprezy. Monika gratisowo rozwozi kosmetyki do domów w okolicy Krakowa, Wieliczki, Niepolomic. 

 Kontakt: Monika Sęk
tel. 667 735 352
aloeoboe@gmail.com

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY