facebook
 
18.09.2022 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Jak zaplanować przyjazd na bieg

Data publikacji: 2021-09-17 20:00  |  Data aktualizacji: 2021-09-17 20:34:00
Jak zaplanować przyjazd na bieg

Drodzy Uczestnicy biegu 4Rest Run!


Czas wreszcie zacząć planować przyjazd na nasz bieg!


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych, gorąco zachęcamy Was do przybycia do Puszczy Niepołomickiej innym środkiem transportu niż samochód.


UWAGA! NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI WJAZDU AUTEM NA POLANĘ STARTOWĄ ANI WYJAZDU W DNIU ZAWODÓW.


Nasz kompleks leśny przyciąga licznych amatorów turystyki pieszej i rowerowej, szczególnie przy pięknej, słonecznej pogodzie (a właśnie taką dla Was zamówiliśmy), co oznacza, że dostępne w pobliżu Puszczy lub w samych Niepołomicach parkingi mogą być pełne.


Przyjeżdżając na bieg pociągiem czy autobusem unikniecie ewentualnego stresu, związanego z poszukiwaniem miejsca dla Waszego samochodu.


Jest kilka opcji dojazdu:


- Wybierając dojazd pociągiem, wysiadacie na stacji w Szarowie, skąd macie do przejścia pieszo ok. 1 km do polany, gdzie znajduje się serce naszej imprezy.


- Do Niepołomic dojedziecie również autobusami: linia aglomeracyjna 211, trasa Kombinat – Chobot, przez Niepołomice oraz linia aglomeracyjna przyśpieszona 301 z przystanku Podgórze SKA.


- Możecie dotrzeć do nas również autobusem rekreacyjnym LR1, który odjeżdża z Nowego Kleparza w Krakowie. Autobus zabiera pasażerów z następujących przystanków: Nowy Kleparz – Plac Inwalidów – Muzeum Narodowe – Jubilat – Rondo Grunwaldzkie – Rondo Matecznego – Bieżanowska – Prokocim Szpital. Autobusem tym dotrzecie na parking przy drodze nr 75, skąd do pokonania pieszo zostanie Wam niecały kilometr.
Linie rekreacyjne wchodzą w skład sieci KMK, co oznacza, że osoby posiadające bilety sieciowe na strefę pierwszą (miejską), promocyjnie będą mogły się nimi poruszać bez dodatkowych opłat. Pozostałe osoby w przypadku braku biletu sieciowego, będą mogły skorzystać z biletów jednorazowych dostępnych w taryfie KMK.
Autobus kursuje tylko w weekendy i dni świąteczne, i to uwaga - przy dobrej pogodzie!. Dokładny rozkład jazdy jest dostępny tutaj: https://ztp.krakow.pl/.../komunikacja.../rozklady-jazdy-kmk


-  Z centrum Krakowa (dworzec PKS), Czyżyn oraz Bochni odjeżdżają busy do Niepołomic.


- Jeśli chcecie rozgrzać nogi przed startem, to zachęcamy do przyjechania do nas na rowerze, np. Wiślana Trasą Rowerową.


Czekamy na Was w niedzielę, 19 września!


Do zobaczenia!

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY