facebook
 
20.09.2020 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Fit Club 24 – jak porsche wśród samochodów

Data publikacji: 2020-09-15 09:00  |  Data aktualizacji: 2020-09-15 23:43:00
Fit Club 24 – jak porsche wśród samochodów

Fit Club 24 Niepołomice melduje swoją gotowość do tworzenia planów żywieniowych i suplementacyjnych dla sportowców!

 

Niepołomicki klub to miejsce, gdzie spotykają się ludzie chcący prowadzić zdrowy styl życia. Sportowcy z kolei, stosując się do klubowych zaleceń, osiągają maksimum swoich możliwości, wytrzymałościowych i regeneracyjnych.


FIT CLUB 24 wie doskonale, że Wasze ciała są jak porsche wśród samochodów. Należy więc starannie dbać o każdy szczegół zapotrzebowania organizmu, a sportowy silnik wymaga nieco innych nakładów paliwa najlepszej jakości. Usługa, jak i produkty, którymi posługuje się FIT CLUB 24 w uzupełnianiu strat to klasa premium.


W dniu zawodów zapraszamy do stoiska FIT CLUB 24, gdzie będziecie mogli zakupić posiłki regeneracyjne bądź przed startem dodać sobie mocy napojem z guarany. Nie zapominajcie także o odpowiednim nawadnianiu! Wśród nagród dla uczestników będą do wygrania programy odżywcze 3-dniowe oraz tygodniowe, a także bezpłatne konsultacje online z nawadniającą niespodzianką.


Na stoisku ponadto będzie można skorzystać z badania na specjalistycznym urządzeniu Tanita oraz Omron, które dokonuje pomiaru tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej przy pomocy metody zwanej impedancją bioelektryczną. Macie szansę na zmierzenie parametrów takich jak indeks masy ciała (BMI) a jak znajdziecie więcej czasu, to poznacie także masę kości, nawodnienie, zapotrzebowanie energetyczne czy wiek metaboliczny.

 Wstąpcie koniecznie do zawsze uśmiechniętej i energetycznej ekipy FIT CLUB 24! Tak dla sportu!


Więcej:

https://www.facebook.com/FitClub24Niepolomice/


 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY