facebook
 
20.09.2020 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Data publikacji: 2019-09-13 15:00  |  Data aktualizacji: 2019-09-13 15:17:00
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Prognoza pogody na dzień 15 września zapowiada się wyjątkowo optymistycznie: dużo promieni słońca odbijających się w pięknych medalach i podnosząca się z godziny na godzinę temperatura rywalizacji. Mogą też wystąpić przelotne deszcze życiówek i wylosowanych nagród. Ciśnienie ma być wysokie, a biomet nadzwyczaj korzystny.

Prezentujemy plan polany startowej, na którym znajdą się między innymi: biuro zawodów czynne w dniu zawodów w godzinach 9-11, szatnie, depozyt, punkt informacyjny, namiot „Szansa na nagrodę”, miejsce dekoracji, ścianka foto, punkt wydawania posiłku regeneracyjnego oraz punkt medyczny.

WAŻNE‼️ Miejsca parkingowe będą zlokalizowane przy DK75 od strony Szarowa i Niepołomic oraz na parkingu leśnym, a także na terenie miasta Niepołomice. Najbliższy parking jest oddalony ok. 1 km od biura zawodów (nie będzie możliwości zaparkowania przy samej mecie), dlatego zaplanujcie przyjazd tak, aby dotrzeć na czas na polanę startową.☝️

Ale to nie wszystko Na polanie startowej znajdziecie dodatkowe atrakcje: stoisko NIBI Sport Victory Endurance, FIT24, Zdrowy Projekt, Zielony Puszczyk, Nadleśnictwo Niepołomice, Klub ART Anima Leśni Kumple, Powiatowa i Miejska Biblioteka w Wieliczce, Grupa Auto Spektrum. Będzie również strefa małej gastronomii oraz stoisko z lodami.

Będzie zabawa! Będzie się działo! Przybiegajcie!

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY