facebook
 
20.09.2020 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

AUTO SPEKTRUM – NAŁADOWANI ENERGIĄ!

Data publikacji: 2019-09-03 10:00  |  Data aktualizacji: 2019-09-03 10:14:00
AUTO SPEKTRUM – NAŁADOWANI ENERGIĄ!


Jak wyglądają Wasze przebiegi przed KOSMYK 4REST RUN? Rozumiemy, że kilometry robią się same i tryskacie energią!

W pełni naładowany energią jak też samochód elektryczny Renault ZOE , jaki pojawi się na leśnej polanie za sprawą naszego sponsora Grupy AUTO SPEKTRUM.

Rozgrzewka przed startem niczym rozgrzanie silnika w chłodny poranek.
Moc w nogach podczas mijania rywala na trasie porównywalna do mocy silnika podczas wyprzedzania na drodze.
Adrenalina w trakcie rywalizacji. Satysfakcja na mecie.

Co ma wspólnego bieganie i motoryzacja? Jak widać powyżej całkiem sporo. A nasz sponsor Grupa AUTO SPEKTRUM, autoryzowany dealer Renault i Dacia dodatkowo lubi napędzać sportowe emocje i od lat wspiera biegaczy.


Grupa AUTO SPEKTRUM to autoryzowany dealer Renault i Dacia w Krakowie, Rzeszowie, Tarnowie, Wieliczce, Krasnem, Krośnie i Nowym Sączu, dealer marek FCA: Fiat, Fiat Professional, Jeep i Alfa Romeo w Tarnowie oraz dealerstwo Fiat i Fiat Professional w Jaworzu. Auto Spektrum świadczy pełen zakres usług począwszy od sprzedaży samochodów nowych, zarówno osobowych jak i dostawczych, po sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek. Oferuje również szeroki wachlarz usług związany z doradztwem serwisowym i usługami blacharsko-lakierniczymi. Firma posiada także własne działy finansowe i ubezpieczeniowe, które przygotowują dla swoich Klientów najkorzystniejsze oferty kredytów, leasingów i ubezpieczeń.


Strona internetowa: https://autospektrum.pl/

W dniu zawodów zachęcamy serdecznie do odwiedzin stoiska firmowego AUTO SPEKTRUM na naszej polanie oraz do wzięcia udziału w loterii, z szansą na wylosowanie ciekawych nagród ufundowanych przez sponsora.
A na koniec pamiętajcie, aby podczas rywalizacji wrzucić najwyższy bieg, a po przekroczeniu linii mety dajcie koniecznie na luz.

Link do zapisów:
http://chronotex.pl/rejestracja/?id_zawodow=361

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY