facebook
 
18.09.2022 godz.12:00
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Atrakcje polany startowej - przewodnik

Data publikacji: 2021-09-17 21:00  |  Data aktualizacji: 2021-09-17 21:32:00
Atrakcje polany startowej - przewodnik

Na polanie startowej wyrośnie miasteczko namiotowe. Jak odnaleźć się na polanie i czego nie warto przegapić? Podpowiadamy…

Biuro zawodów
Będzie oznaczone banerem, więc na pewno do niego traficie. Tu w godzinach 9.00-11.00 odbierzecie pakiety startowe.

Informacja
W namiocie z napisem „informacja” uzyskacie odpowiedź na każde Wasze pytanie. Jeśli je macie, zadajcie je tam, nie męczcie Pań w biurze zawodów, aby odbieranie pakietów poszło sprawnie.

Szatnie i depozyt
Jak co roku czekają na Was szatnie (osobno dla Pań i osobno dla Panów) oraz depozyt, gdzie będzie można zostawić swoje rzeczy na czas zawodów i odebrać po biegu.

Szansa na nagrodę
Z numerem startowym zapraszamy do punktu, w którym będzie można wygrać nagrody od naszych partnerów i sponsorów. Macie na to dużo czasu (od 9.00 do 14.30), ale lepiej nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Fundacja Medicover
Nad bezpieczeństwem biegaczy będzie czuwać Medicover. Do dyspozycji biegaczy będzie karetka oraz wysokiej klasy specjaliści.

Centrum odnowy Vitamedicum
Vitamedicum, nowoczesna krakowska klinika specjalizująca się w profesjonalnych usługach medycznych, przygotowała centrum odnowy! Do dyspozycji są 2 stoły do masażu, na którym będzie wykonywany masaż manualny oraz nogawki pneumatyczne BOA. Będzie także można wykonać testy antygenowe w kierunku SARS za 80 zł.

Trenerzy odżywiania Fit Club 24 Niepołomice
Na stoisku FIT CLUB 24 będą dokonywane pomiary tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej. Jest możliwość zakupić batony proteinowe, elektrolity, chipsy proteinowe etc. Gość specjalny na stoisku to Witold Musiał, trener personalny FitVit, który niedawno ukończył Ironmana, choć w przeszłości walczył z nadwagą - schudł z 108 kg na 73 kg.

Tajemnice przyrody - stoisko edukacyjne Zielonego Puszczyka
Zielony Puszczyk szykuje przyrodnicze niespodzianki dla wszystkich zainteresowanych uczestników zawodów!

Nadleśnictwo Niepołomice
Jak co roku Stowarzyszenie Niepołomice Biegają korzysta z gościnności Nadleśnictwa Niepołomice, organizując bieg w Puszczy Niepołomickiej. Nadleśnictwo również w tym roku przygotuje swoje stoisko dla wszystkich zainteresowanych. I tym razem nie zabraknie dużej dawki zabawy, gier i zagadek.

Gra w Kubb z Domem Kultury Siedlisko
Dom Kultury Siedlisko w Podłężu zaprasza małych i dużych do udziału w rodzinnym mini turnieju w grę Kubb. Gra ta pochodzi ze Szwecji, a legenda mówi, że grali w nią już groźni Wikingowie, którzy do rozgrywki używali... głów swoich wrogów. Na polanie odbędą się rozgrywki w tę grę, a najlepsze drużyny zostaną nagrodzone!

Strawa Niepołomice
W czasie trwania zawodów nie musicie się martwić o jadło, bo będzie z nami... sTrawa, nowa restauracja z Niepołomic. sTrawa serwuje potrawy w odsłonie wegańskiej i wegetariańskiej. Zapraszamy do zakupów wege przekąsek!

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY