facebook
 
data
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Zdrowo i smacznie po biegu - Zdrowy Projekt

Data publikacji: 2018-09-11 09:00  |  Data aktualizacji: 2018-09-12 15:26:00
Zdrowo i smacznie po biegu - Zdrowy Projekt

Nie samym bieganiem człowiek żyje. Po bieganiu trzeba coś dobrego zjeść  W tym roku dzięki firmie Zdrowy Projekt (www.zdrowyprojekt.pl) będzie bardzo zdrowo i bardzo smacznie  Każdy uczestnik biegu Salco 4Rest Run będzie mogł skosztować wybornego posiłku w wersji mięsnej lub wegetariańskiej ( zgodnie z deklaracją w formularzu zapisów)

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Posiłki oferowane przez ZDROWY PROJEKT zawierają zbilansowane proporcje między makroskładnikami i zapewniają szybkie uzupełnienie energii po wymagających zawodach sportowych. Przygotowywane są ze składników najwyższej jakości bez dodatków chemii, soli, cukrów, słodzików czy konserwantów. Nisko przetworzone, zapakowane w atmosferze ochronnej, w hermetycznym opakowaniu są zawsze świeże i gotowe do spożycia.

Firma Zdrowy Projekt zajmuje się produkcją zdrowych posiłków oraz promocją aktywnego i zdrowego trybu życia.

Przygotowuje całodniowe zestawy dostosowane do potrzeb osób o zróżnicowanych potrzebach żywieniowych. W swojej ofercie posiada 4 rodzaje diet: Activ, Slim, Office, Detox. Realizuje indywidualne jadłospisy dopasowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Diety dowozi pod wskazany adres do domu czy biura w kilku miastach województwa małopolskiego. Przygotowuje także pojedyncze posiłki dla osób aktywnych i sportowców. Są to pełnowartościowe, odpowiednio zbilansowane gotowe do spożycia dania w formie sałatek czy słodkich tart.


Więcej informacji o ofercie firmy Zdrowy Projekt:

www.zdrowyprojekt.pl
fb: facebook/zdrowyprojekt
telefon: 606 299 252
mail: zamowienia@zdrowyprojekt.pl
 


Smacznego 

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY