facebook
 
data
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Setki upominków od 4F!

Data publikacji: 2018-08-27 16:00  |  Data aktualizacji: 2018-08-27 16:34:00
Setki upominków od 4F!

Przedstawiamy kolejnego partnera wspierającego nas w tegorocznej edycji biegu Salco4RestRun. Jest nim marka 4F.


Cieszymy się, że pomimo realizacji dużych projektów na poziomie narodowych reprezentacji, docenili także naszą leśną imprezę.


Firma ufundowała nagrody dla czołowych drużyn we wszystkich kategoriach, a do pakietów startowych dorzuciła swój sportowy upominek.

Nasz sponsor tak mówi o sobie:


4F to polska marka należąca do spółki OTCF specjalizująca się w tworzeniu, produkcji oraz sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Wierzymy, że aktywność fizyczna, zdrowy tryb życia oraz sportowe postawy służą ludziom i społeczeństwu. Naszą misją jest inspirowanie ludzi do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem i sprawienie, by stał się częścią ich codzienności. Znakiem rozpoznawczym 4F jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów i nowoczesnego designu. Wszystkie produkty marki projektowane są przez wyspecjalizowany zespół w oparciu o najnowsze trendy i w zgodzie z oczekiwaniami konsumentów. Promujemy zdrowy tryb życia, jesteśmy partnerem i organizatorem wydarzeń sportowych. Ściśle współpracujemy z Komitetami Olimpijskimi, Związkami Sportowymi, aktywnie wspieramy indywidualnych sportowców w realizacji ich celów. Współpraca 4F i Polskiego Komitetu Olimpijskiego trwa nieprzerwanie od 2008 roku, a obecnie obejmuje 6 komitetów – polski, chorwacki, łotewski, serbski, macedoński i grecki. OTCF w swoim portfolio oprócz 4F ma również sportową markę Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces.

 

Więcej informacji na www.otcf.pl

 Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i startujących zawodników.


 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY