facebook
 
data
do zawodów
pozostało:
 
 
 

O BIEGU

 

zym jest  „4Rest Run” czyli 4 x 10,5 km?
 

Puszcza Niepołomicka jest doskonałym miejscem do biegania. Daleko od miejskiego smogu, daleko od hałasu, daleko od twardej, niezdrowej dla naszych stóp i stawów nawierzchni asfaltowej. Za to blisko natury.
„4Rest Run” nie jest zwyczajnym biegiem. To połączenie sportowej rywalizacji, relaksu w otoczeniu przyrody oraz poczucia "bycia razem" w zespole. To sportowa zabawa, w której na sukces składa się wynik 4 osób. Wynik całego zespołu jest ważny, ale znaczenie ma również atmosfera oczekiwania na wyniki kolegów czy koleżanek z zespołu. Biegamy po lesie, biegamy w czwórkę, cieszmy się, że jesteśmy razem. W zespole jest MOC! To jest właśnie niepołomicki 4Rest Run.

Podoba Ci się? Załóż 4-osobowy zespół i zgłoś Wasz udział! Widzimy się 17 września 2017 r. w Puszczy Niepołomickiej. Zapisz się na bieg już dzisiaj! 

Formularz zapisów: CHRONOTEX

 Zasady zawodów:

„4Rest Run” jest rywalizacją 4-osobowych zespołów. Wspólnie pokonacie dystans maratonu. Każdy zawodnik ma do przebiegnięcia 10,5 km. Wyniki zawodników sumują się. Wygrywa zespół z najszybszym łącznie czasem. Poszczególni zawodnicy startują w odstępach 5-minutowych.


Trasa:
Trasa jest pętlą i wiedzie leśnymi ścieżkami. Możecie napotkać na niej błoto i nierówności. Przez drogę może przebiec Wam dzik lub sarna. Nie słuchajcie muzyki podczas biegu, lepiej posłuchać ptaków.


Mapka trasy (pętla 10,5 km):


 

Miejsce startu, mety i biuro zawodów:
Puszcza Niepołomicka - "polana treningowa grupy Niepołomice Biegają", czyli parking z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274
Google Maps: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zHdOXFsavv5g.kOwc0GEbTrlw


Klasyfikacje:

W biegu 4Rest Run prowadzone są następujące klasyfikacje:
a) klasyfikacja zespołów damskich,
b) klasyfikacjach zespołów męskich,
c) klasyfikacja zespołów „mix”,

d) dodatkowo klasyfikacja firm.


Za zespół typu "mix" rozumiemy zespół złożony w jednej z następujących konfiguracji:
- z trzech mężczyzn i jednej kobiety,
- dwóch mężczyzn i dwóch kobiet,
- trzech kobiet i jednego mężczyzny.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami, a na pewno udzielimy Ci odpowiedzi: niepolomicebiegaja@gmail.com.

 

 

 

 

..
 
 

SPONSORZY I PARTNERZY