facebook
 
data
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Medicover - służba medyczna na Salco 4Rest Run

Data publikacji: 2018-09-11 11:00  |  Data aktualizacji: 2018-09-11 13:03:00
Medicover - służba medyczna na Salco 4Rest Run

Podczas imprezy biegowej Salco 4Rest Run 2018 nad bezpieczeństwem zawodników będą czuwać ratownicy medyczni z Fundacji Medicover. Mamy tylko nadzieję, że ich interwencja nie będzie konieczna, a odwiedziny u medyków będą dotyczyły jedynie niegroźnych kontuzji.

Fundacja Medicover została powołana przez Grupę Medicover w poczuciu odpowiedzialności, by wypełniać misję społeczną. Głównymi zadaniami statutowymi Fundacji są: szerzenie wiedzy na temat zdrowego i bezpiecznego trybu życia, propagowanie profilaktyki oraz prawidłowej diagnozy, kształtowanie społecznej świadomości o konieczności świadczenia profesjonalnych usług medycznych. W oparciu o  wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny działalność skupiona jest na edukowaniu, wspieraniu społeczności lokalnych oraz tworzeniu programów, które w sposób pośredni lub bezpośredni przyczyniają się do polepszenia stanu zdrowia i świadomości społeczeństwa.

Na miejscu będziemy mieli do dyspozycji karetkę Fundacji z wyposażeniem oraz namiot z czekającymi tam na biegaczy niespodziankami. Zachęcamy do odwiedzin!

 W Puszczy Niepołomickiej członkowie Fundacji Medicover będą gościć już po raz czwarty. Podczas zeszłorocznego 4Rest Run można było nie tylko liczyć na fachowe konsultacje, ale także wykonać badania poziomu cukru we krwi przed i po wysiłku.

 

 

Więcej informacji o Fundacji na stronie:

https://www.medicover.pl/1522,fundacja-medicover.htm

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY