facebook
 
data
do zawodów
pozostało:
 
 
 
 

Co nas czeka na polanie startowej?

Data publikacji: 2017-09-13 11:00  |  Data aktualizacji: 2017-09-13 11:37:00
Co nas czeka na polanie startowej?

17 września na naszej polanie startowej stanie miasteczko namiotowe. Żebyście mogli odnaleźć się wśród wielu stanowisk, podpowiadamy, czego nie przegapić.

Biuro zawodów
Będzie oznaczone banerem, więc na pewno do niego traficie. Tu w godzinach 9.00-11.00 odbierzecie pakiety startowe. Pamiętajcie, by przybyć na polanę odpowiednio wcześniej (nie będzie można wjechać, dojście tylko pieszo, ok. 1 km od najbliższych parkingów!). Do dyspozycji będziecie też mieli depozyt i szatnię.
http://www.4restrun.pl/program,54,c.html

Szansa na nagrodę
Z numerem startowym zapraszamy do punktu, w którym będzie można wygrać nagrody od naszych sponsorów. Macie na to dużo czasu (od 9.00 do 15.30), ale lepiej nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.
Więcej: http://www.4restrun.pl/regulamin-zabawy-szansa-na-nagrode,156,i.html

Zdrowy posiłek
Po biegu udajemy się po odbiór posiłku (numer startowy musicie mieć ze sobą!). W tym roku będzie wyjątkowo zdrowo i smacznie. "Zdrowy projekt" ma dla Was do wyboru: sałatkę ryżową z kurczakiem, sałatkę makaronową z wołowiną lub tartę czekoladową z bakaliami.

Więcej: http://www.4restrun.pl/zdrowo-i-smacznie-po-biegu---zdrowy-projekt,152,i.html

Fizjopunkt - masażyści i taping
Godzinę przed biegiem oraz do dwóch godzin po będą dla Was dostępni pracownicy Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe Fizjopunkt. Do Waszej dyspozycji Fizjopunkt oddaje dwa łóżka i doświadczonych fizjoterapeutów.

Więcej: http://www.4restrun.pl/punkty-masazu-i-bezplatne-zabiegi-od-fizjopunkt,140,i.html

Fundacja Medicover
Nad bezpieczeństwem biegaczy będzie czuwać Medicover. Nawet jeśli Wam nic nie dolega, nie bójcie się do nich zajrzeć. Przed i po biegu będzie można wykonać badanie poziomu cukru we krwi.

Więcej: http://www.4restrun.pl/medicover---sluzba-medyczna-na-4rest-run,149,i.html

Trenerzy odżywiania Fit Club 24 Niepołomice
W zielonym namiocie znajdziecie produkty odżywcze, które wesprą Wasz organizm przed i podczas biegu. Trenerzy klubowi będą wykonywać ekspresowy pomiar szybkości metabolizmu oraz będzie można z nimi porozmawiać o tym, jak odżywanie wpływa na nasz organizm i wyniki sportowe.

Więcej: http://www.4restrun.pl/pomiar-szybkosci-metabolizmu-i-konsultacje-z-trenerami-odzywiania,155,i.html

Auto Spektrum - dealer Renault i Dacia
Razem z Auto Spektrum będziemy napędzać sportowe emocje. Na biegu 4RestRun zaprezentowane zostaną najnowsze modele z gamy Renault i Dacia. Można je będzie nie tylko dotknąć i obejrzeć z zewnątrz, ale też do nich wsiąść, by poczuć się, jak załoga Wicentowicz/Boba, startująca w zawodach DACIA DUSTER ELF CUP 2017.

Więcej: http://www.4restrun.pl/auto-spektrum-napedza-sportowe-emocje,142,i.html

Zabawy dla dzieci
Biegacze na pewno znajdą sobie zajęcie. Większość czasu zajmie im bieg :) Ale ich rodziny również nie będą się nudzić. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kilka atrakcji, które pozwolą skrócić czas oczekiwania na tatę lub mamę.

Piknik na trawie
Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, zachęcamy Was do przybycia na naszą polanę z kocami i matami piknikowymi. Zostańcie z nami jak najdłużej, bo na sam koniec macie szansę na wygranie nagród specjalnych: butów biegowych Hoka One One oraz zegarków Garmin Forerunner 235.

Więcej:

http://www.4restrun.pl/garmin-sponsorem-4rest-run,137,i.html

http://www.4restrun.pl/hoka-one-one-podbija-puszcze-niepolomicka,136,i.htmlJakie jeszcze atrakcje czekają na Was? Przekonajcie się na miejscu!

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 Polana z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274

GOOGLE MAPS

Trzymajcie kciuki za ładną pogodę!

 
 

 

SPONSORZY I PARTNERZY